Hakkımızda

Kurumsal

Ege Vizyon Elektronik ve Makine 2005 yılında Denizli’ de faaliyet başlamıştır. Kurulduğu tarihten bu yana elektronik, tekstil makinalarının bakım ve onarımı ile otomasyon hizmeti veren ve bu alanlarda çalışmalarını sürdüren firmamızın teknik kadrosu, gazlı soğutma sistemlerindeki enerji maliyetlerinin yüksek olmasını dikkate alarak, fizibiilte çalışmaları yaptı. 2008 yılında da evaporatif soğutucuları konusunda çalışmalara hız verdi.

  • Ege Vizyon Elektronik ve Makine 2005 yılında Denizli’ de faaliyet başlamıştır. Kurulduğu tarihten bu yana elektronik, tekstil makinalarının bakım ve onarımı ile otomasyon hizmeti veren ve bu alanlarda çalışmalarını sürdüren firmamızın teknik kadrosu, gazlı soğutma sistemlerindeki enerji maliyetlerinin yüksek olmasını dikkate alarak, fizibiilte çalışmaları yaptı. 2008 yılında da evaporatif soğutucuları konusunda çalışmalara hız verdi.

    Firmamız başta sanayi kuruluşları olmak üzere, küçük ve orta ölçekli işletmelerde enerji maliyetlerinde %90 oranında tasarruf yapılmasını sağladı. 2011 yılında da ‘Springday’ markamızı oluşturarak, ulusal ve uluslararası piyasalarda boy göstermeye başladı.

    Güçlü teknik kadrosu ve satış ağıyla hizmet veren Springday, hayatın her alanında tasarruflu serinlik ve sağlıklı bir yaşam sunuyor. Springday “Çalışana sağlık, işverene tasarruf” anlayışıyla hizmet ağını genişletip, yoluna devam ediyor.

    Sloganı; “İNSAN ve ÇEVRE” olan ‘Springday’ çöl sıcaklarına meydan okuyup, ucuz ve sağlıklı serinlik olanağı sağlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.

Misyonumuz

1
Tüm faaliyetinde, Devlete, Müşteriye, Paydaş`a, Personele, Ortağa, Alt ve Yan Sanayi`ye daima dürüst davranmak.

2
Tüm faaliyetinde doğayı ve kurum içi sosyal dengeyi korumak.

3
Müşteriyi zorlamadan yönlendirmek ve müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmek.

4
Kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteri verilenle yetinse ve memnun olsa dahi, ona daha iyisini vermeye çalışmak.

5
Bu şartlar altında paydaşların hakkı olan karı gerçekleştirmek.

6
Merkezi denetimi uygulamak. Otokontrol mekanizmasını çalıştırmak.

7
Kurum olarak ekip çalışmasını önde tutmak, karı, zararı, başarıyı ve başarısızlığı paylaşmak.

8
Tüm personeli motive etmek.

Vizyonumuz

Evrensel değerleri ilke edinerek, Farklı iş modelleri ile beklentileri aşmak ve SPRİNGDAY’i  geleceğe taşımak.

Değerlerimiz

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Isıtma
100%
Soğutma
100%
İklimlendirme
100%
Fan-Pad
100%
Havalandırma
100%
icon

3400+

Fincan Kahve

icon

1500+

Saat Geliştirme

icon

1700+

Tamamlanan Proje

icon

2500+

Mutlu Müşteri

Müşteri Yorumları